Rekomendacje

Karolina:
Nie wiem jak wyglądałby mój poród bez Izy. Trudno mi znaleźć odpowiednie słowa, by wyrazić moją wdzięczność i podziw dla jej zdolności. Była niezastąpiona. Myślę że w pomaganiu rodzącej nie chodzi o wiedzę, ukończone kursy i kwalifikacje (które oczywiście Iza posiada), lecz o wyczucie i intuicję, o to jaką się jest osobą. Iza działa z ogromnym wyczuciem, empatią, jakby czytała mi w myślach. Pomagała mi, a jednocześnie nie narzucała swojej obecności, nie czułam się skrępowana fizjologicznym aspektem porodu. Nic nie musiałam mówić, sama wyczuwała jak mi pomóc. Emanowała spokojem i opanowaniem, przypominając mi o oddychaniu dla synka. Przez wiele godzin dzielnie z całych sił wykonywała ucisk na miednicę, który mi przynosił ulgę, ale dla niej na pewno był sporym wysiłkiem fizycznym. Dawała też emocjonalne wsparcie mojemu mężowi informując go o przebiegu porodu i uspokajając go.
Jacek:
Początkowo nie byłem przekonany do pomysłu wynajęcia douli. Podjęliśmy razem z żoną decyzję, że nie będę przy porodzie. Widzę jak wielkie wsparcie dała żonie Iza zarówno w trakcie porodu, jak i po nim. Byłem spokojniejszy wiedząc, że jest przy niej, dbając o jej potrzeby, podając wodę, pomagając wstać i stosując niefarmakologiczne metody łagodzenia bólu.
Karolina:
Polecam też masaż dla kobiet w ciąży, wykonywany przez Izę. Nigdy nie byłam tak zrelaksowana, totalnie odprężona w każdej części ciała jak po masażu u Izy. Cudowne uczucie.
Karolina i Jacek, rodzice Franka


Pani Iza jest cudowną osobą, żałuję że spotkałam ja dopiero po porodzie… miałam problemy z karmieniem mojej małej Polusi… Pani Iza pomogła mi pokonać barierę karmienia, nauczyła przystawiania dziecka do piersi, ze stoickim spokojem tłumaczyła, pokazywała i odpowiadała na wszystkie pytania...od ostatniej wizyty moja mała pięknie je z piersi, odstawiliśmy laktator, sztuczne mleko i nakładki na sutki...ja poczułam ulgę fizyczną i psychiczną.
Pani Izo jest Pani Aniołem!!!!!!
Dziękujemy bardzo za pomoc:))))
Aleksandra Sosnowska, mama Poli


Trafiłam na Izę z problemami przy chodzeniu, ogromnych bólach w pośladkach, nogach, plecach, z powodu ucisku nerwów nie byłam w stanie funkcjonować, a do rozwiązania zostawało jeszcze dobrych parę tygodni. Po parę masażach pojawiła się znaczna poprawa, potrafiłam nie tylko pokonywać długie spacery bez bólu, ale i biegać po schodach, co było prawie już niemożliwe wcześniej. Mogę powiedzieć, że Iza postawiła mnie na nogi, co pozwoliło mi nabierać siły i być przygotowanej na poród. Jestem bardzo bardzo wdzięczna za to, co Ty, Iza, zrobiłaś. Teraz wiem że kobieta ciężarna nie musi męczyć się z powodu różnych dolegliwości zw. z narządami ruchu, kręgosłupem, które są częstym zjawiskiem podczas ciąży, że są rozwiązania i są tacy świetni specjaliści jak Iza, którzy pomagają z całego serca!!!
Tanya Denishschik, mama Lisy


Skorzystanie z usług Izy była jedną z najlepszych decyzji, jaką mogłam podjąć będąc w ciąży. Od momentu, gdy ujrzałam 2 kreski na teście ciążowym, przerażała mnie myśl o porodzie. Byłam raczej zdecydowana na cesarskie cięcie, chociaż wiedziałam, że dla dobra dziecka, lepszy będzie poród siłami natury. To dzięki spotkaniom i rozmowom  z Izą, zdecydowałam, że spróbuję urodzić siłami natury.
Jej obecność podczas porodu była nieoceniona. Dzięki Izie, uwierzyłam, że mogę i dam radę urodzić córeczkę sama. Na sali porodowej Iza pomagała mi m.in. przy przyjmowaniu pozycji łagodzących ból, przypominała o prawidłowym oddychaniu a przede wszystkim chyba dobrym słowem i samą swoją obecnością. Czułam się naprawdę dobrze i bezpiecznie.     
Iza, jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko!!! Każdy następny poród tylko z Tobą.
Pozdrawiamy, Wdzięczna mama, tata i Anastazja
Monika Bór, mama Anastazji


Gorąco polecam masaż dla kobiet w ciąży w wykonaniu Pani Izy. Wszystkie masaże na jakich byłam były wykonane perfekcyjnie. Nie było to jedynie miłe głaskanie, ale masaż, który przynosi ulgę i dodaje energii. Po masażu czułam odprężenie, spokój, ulgę i trudną do opisania lekkość. Polecam taki masaż każdej kobiecie w ciąży. Dziękuję Pani Izo!
Magdalena Chalot


Jestem bardzo wdzięczna Douli Izie Frankowskiej za pomoc i wsparcie podczas mojego porodu. Iza bardzo mi pomogła poprzez uśmierzanie bólu masażem, podnoszenie mnie na duchu, wspieranie ciepłym słowem. Dawała mi cenne wskazówki podczas porodu. Była olbrzymim mentalnym wsparciem. Myślę, że to właśnie dzięki jej obecności poród potoczył się bardzo szybko (jak na pierwsze dziecko) i bez żadnych komplikacji. Iza jest wspaniałą, ciepłą osobą, świetnie wykwalifikowaną masażystką i doświadczoną Doulą. Polecam wsparcie Izy wszystkim przyszłym matkom decydującym się na poród siłami natury. Iza jest świetnym naturalnym znieczuleniem :) Izunia dziękujemy bardzo :*
Jola, mama Nikusia


Do Izy trafiłam na masaż pod sam koniec ciąży. Było mi tak dobrze, ze zdążyłam zaliczyć jeszcze kolejny. I już do końca, choć coraz ciężej, czułam się baaardzo dobrze.
Żałuję tylko, ze nie wiedziałam wcześniej, ze Iza jest także promotorką karmienia piersią - z pewnością poprosiłabym ja o wsparcie w ciągu pierwszych dni po porodzie, co oszczędziłoby nam stresu, bólu i łez. Zrobiłam to dopiero po powrocie ze szpitala - Iza przyjechała do nas do domu: uratował nas jej profesjonalizm i spokój. To bardzo ciepła osoba, która przede wszystkim słucha. Po takiej pogadance, uwierzyliśmy, ze damy rade ufając swojej intuicji.
Potem korzystałam z kolejnych masaży: dla relaksu oraz symbolicznego zamknięcia okresu połogu - spotkaniom zawsze towarzyszyła miła atmosfera, która sprawia, że chce się wracać.
Skorzystanie z profesjonalnego wsparcia Izy polecam każdemu, kto uczy się macierzyństwa i chce się nim nacieszyć na maksa :)
Magda - szczęśliwa Mama Matyldy


Cudowna kobieta z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zawsze uśmiechnięta, zarażająca optymizmem i spokojem. Dająca przeogromne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Niezastąpiona podczas porodu. Zna szeroki wachlarz naturalnych metod uśmierzania bólu. Pracuje na najwyższych obrotach przez kilkanaście godzin. Motywuje zarówno rodzącą, jak i partnera. Dzięki wsparciu i pomocy Izy miałam poród taki, jaki chciałam. Gorąco polecam. Iza robi cudowne masaże ciążowe i uczy masażu dziecięcego - co również bardzo polecam :)
Dominika Ostrowska, mama Tosi


Polecam, polecam i jeszcze raz polecam masaż ciążowy u Izy! Iza ma nie tylko fantastyczne kwalifikacje jako masażystka, Iza to również siła spokoju, łagodności i pozytywnej energii. Trafiłam do Izy na masaż na krótko przed rozwiązaniem, ale gdybym miała taka możliwość, korzystałabym z jej dobrodziejstw od pierwszych dni... Przychodzi człowiek zupełnie rozklapany, a wychodzi o 2 cm wyższy i 3 kilo lżejszy, że nie wspomnę o "dociepleniu serca" :) dziękuję, Iza!
Asia, mama  Miki


Iza to wspaniała kobieta! Nie wiem co by było, gdyby nie Jej wsparcie podczas ciąży, samego porodu i czasu po porodzie. Nasz poród był dość długi i okazał się bardziej skomplikowany, niż myślałam. Izy magiczne dłonie potrafiły uśmierzyć ból, który wydawał mi się nie do wytrzymania. Jej obecność była czymś niepowtarzalnym dla mnie, dla nas. Swoja osobą sprawiła, że partner mimo znacznych oporów przed.... pozostał do końca. Iza to szamanka, która nawiązuje specjalny, metafizyczny kontakt z osobą, z którą przygotowuje się do porodu. Do tej pory nie wiem jak Ona to robiła, ale w momencie, gdy tylko potrzebowałam jej wsparcia i pojawiła mi się myśl ..."muszę chyba zadzwonić do Izy" Ona od razu dzwoniła i pytała co się dzieje. :) To samo po porodzie, gdy potrzebowałam wsparcia profesjonalisty.
Wsparcie po porodzie, który miał wyglądać zupełnie inaczej niż zakładaliśmy, było niezastąpione. Myślę, że gdyby nie Iza, wspomnienia z porodu mogłyby być odmienne od tych które posiadam. Nasz poród był czymś niepowtarzalnym, wspaniałym doświadczeniem, nauką pokory dla mnie samej, chwilą strachu, nadziei, masą miłości i zapachem kajzerki.

Polecam wsparcie Douli dla Ciebie wszystkim, którzy są w ciąży i pragną przygotować się do porodu naturalnego, bądź takiego, który zostanie rozwiązany poprzez cesarskie cięcie (planowane lub nieplanowane - jak to stało się u nas). Czas ciąży to wspaniały czas, zwłaszcza gdy wiesz, że jest ktoś, kto zawsze pomoże, na kogo zawsze można liczyć (troszkę w innej formie niż partner/mąż czy koleżanka).

Bardzo dziękujemy!!! Będę Ci wdzięczna do końca życia za to że byłaś tam z nami, za Twoją pomoc i wsparcie.
Paulina, mama Idusi


Komentarze

  1. Zacznę od tego, że nie wyobrażam sobie porodu bez Izy. Zdecydowaliśmy się z mężem na poród "solo". Moją towarzyszką porodu była Iza. Niesamowicie ciepła osoba. Od samego początku sprawiła, że w obcym mi miejscu (szpitalna sala porodowa, brrrrr!), czułam się bezpieczna, zaopiekowana, zadbana oraz pewna swoich sił i kobiecych umiejętności, potrzebnych do wydania dziecka na świat. W tak intymnej i niełatwej dla kobiety sytuacji, Iza była cały czas opanowana, uśmiechnięta i pełna taktu. Kiedy było trzeba, potrafiła mnie zmobilizować lub wyciszyć. Innym razem, wycofywała się na dalszy plan lub była świetnym kompanem do rozmów. Między innymi to dzięki Izie, poród kojarzy mi się z pozytywnymi emocjami.
    Iza do dziś służy naszej rodzinie pomocą i wiedzą na temat rodzicielstwa i pielęgnacji Malucha.
    Ola, mama Stasia

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga