Co oferuję

Moja oferta skierowana jest do Ciebie, niezależnie od tego do jakiego porodu się szykujesz (siłami natury czy poprzez cesarskie cięcie), gdzie chcesz rodzić (szpital, dom narodzin czy dom),  czy jesteś samodzielną mamą czy pragniesz porodu rodzinnego, a także czy jest to Twoje pierwsze czy kolejne dzieckomożesz liczyć na moje wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb.

Pakiet Doula dla Ciebie:

  • 2 spotkania przed porodem (każde trwa do 2h)

podczas tych spotkań opowiesz mi jak chcesz by wyglądał Twój poród, co jest dla Ciebie ważne, przedstawisz mi swoje potrzeby i oczekiwania względem mojej osoby. Ja podzielę się z Tobą swoją wiedzą o tym jak przebiega poród, przedstawię Ci techniki łagodzenia bólu. Porozmawiamy o Twoich lękach i obawach związanych z narodzinami dziecka. Wspólnie opracujemy plan porodu, przejrzymy listę rzeczy potrzebnych do szpitala, zastanowimy się jak najlepiej zadbać o Twój komfort. Przygotuję też Twoją bliską osobę do roli osoby towarzyszącej tak by wiedziała jak najlepiej Cię wesprzeć.  Omówimy także pierwsze chwile po narodzinach Twojego dziecka, a także to jak przygotować się do laktacji. Na koniec każdego spotkania zrelaksuję Cię wspaniałym masażem przy użyciu delikatnych olei lub chusty rebozo.

  • stała obecność przy porodzie oraz ok. 2h po

Ponieważ termin porodu jest datą umowną, dlatego w stałej gotowości, 24h na dobę jestem już 2 tygodnie przed Twoim terminem i 11 dni po. Niezależnie czy poród zaczyna się za dnia czy nocą, w dzień powszedni czy w święto.
Pojawiam się wtedy gdy tego chcesz, gdy zadzwonisz, że już czas. Przyjeżdżam do wybranego przez Ciebie miejsca narodzin lub jeszcze do domu jeśli istnieje taka potrzeba.
W czasie porodu dbam o Twój komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Wspieram Cię na płaszczyźnie fizycznej, emocjonalnej i informacyjnej. Wsłuchuję się w Twoje potrzeby i podążam za nimi. Stosuję cały dostępny mi wachlarz niefarmakologicznych metod łagodzenia bólu, m.in.: masuję, stosuję uciski punktów działających przeciwbólowo oraz okłady, podpowiadam jak możesz się poruszać, oddychać i pracować głosem, aby poród przebiegał sprawnie. Po narodzinach dziecka mogę zrobić kilka zdjęć, by uwiecznić Wasze pierwsze, wspólne chwile. Jeśli chcesz zostaję z Wami jeszcze ok. 2h po porodzie.

  • 1 spotkanie po porodzie

wspieram Waszą rodzinę w pierwszych chwilach po porodzie. Wspólnie oswoimy połogowe, czasem niełatwe nastroje. Służę swoją wiedzą na temat karmienia piersią, podpowiadam sposoby pielęgnacji noworodka, uczę masażu antykolkowego. Troskliwym wsparciem umocnię w Was poczucie bycia kompetentnym i najlepszym rodzicem dla swojego dziecka.
Istotnym elementem tych spotkań może być także omówienie porodowych doświadczeń.
Do zakończenia połogu jesteśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym i mailowym, byś mogła na bieżąco szukać u mnie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a także dzielić się swoimi emocjami pojawiającymi się po narodzinach dziecka.  

Cena całego pakietu – 5500zł


Zapytaj mnie o pakiet indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb.
Pojedyncze konsultacje:
jeśli potrzebujesz wsparcia w okresie okołoporodowym lub chcesz porozmawiać na wybrany temat, np.:

opracowanie planu porodu, co spakować do szpitala, metody łagodzenia bólu porodowego, karmienie piersią, przygotowanie osoby towarzyszącej w porodzie, połóg, pielęgnacja noworodka, nauka masażu antykolkowego, emocje w czasie okołoporodowym, wsparcia podczas baby blues, usypiania dziecka, łagodzenia kolek i dolegliwości brzuszkowych, odnalezienia się w nowej roli, rozszerzania diety dziecka, stymulacji rozwoju, stworzenia „planu dnia”, przygotowania do pierwszych podróży, kompletowanie wyprawki, a także rozwianie pozostałych Waszych wątpliwości
Spotkanie trwa ok. 2h.

Cena:
Spotkanie (u Ciebie w domu lub w kawiarni)
2h - 310zł,
1h -210zł 


Telefoniczne/online 
2h - 290zł,
1h -180zł Pakiety 2godzinnych spotkań:
Pakiet 5 spotkań (w tym wsparcie mailowe i telefoniczne w godz. 7-22) 1300zł

Pakiet 7 spotkań (w tym wsparcie mailowe i telefoniczne w godz. 7-22) 1900zł

Pakiet 10 spotkań (w tym wsparcie mailowe i telefoniczne w godz. 7-22) - 2800zł


Dojazd poza Warszawę 1zł/km

Nauka chustonoszenia
350zł


Nauka masażu dziecięcego
Spotkanie indywidualne


Cena: 300złDodatkowy koszt spotkania trwającego dłużej niż 2 godziny   50zł/30minRytuał Cerrada
"masaż zamykający chustą rebozo”
wykonywany (przez dwie doule) na zakończenie połogu.

Cena: 300-490zł (w zależności od wersji, zapytaj mnie o szczególy)

Oferta dla szkół rodzenia, klubów mam, kawiarni, rodziców:

Prowadzę dwugodzinne praktyczne warsztaty oraz wykłady.
Przykładowe tematy: metody łagodzenia bólu porodowego, przygotowanie osoby towarzyszącej do porodu, nastawienie kobiety do porodu - jaki ma wpływ na jego przebieg, emocje w ciąży i porodzie rola dotyku w czasie porodu i po narodzinach dziecka, karmienie piersią, nauka masażu dziecięcego oraz chustonoszeniaJestem otwarta na propozycje barteru.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga