Wydarzenia!

Czyli gdzie możesz mnie spotkać:

30. listopada 2015 w kawiarni Cafe MaMa (ul. Wilcza 27b) odbędzie się bezpłatne spotkanie Pozytywnie o PorodziePorozmawiamy o tym  rozmawiamy o tym "Jakie to uczucie rodzić?".
Gorąco zapraszam!. Zapraszam!
Szczegóły na facebookowym wydarzeniu [klik].01. grudnia 2015 serdecznie zapraszam Was na warsztat "Rola osoby towarzyszącej w porodzie", który odbędzie się w Klubie Mamoiselle, gimnastyka w ciąży i po porodzie. 
Jak wybrać osobę towarzyszącą? Czy partner powinien być przy narodzinach dziecka? Jak wybrać położną? Kim jest i czym się zajmuje doula? Jakie zadania spoczywają na osobie towarzyszącej? Wspólnie znajdźmy odpowiedź na te pytania.
Szczegóły na facebookowym wydarzeniu [klik].


02. grudnia 2015 serdecznie zapraszam Was na ostatni w tym roku bezpłatny dzień otwarty w siedzibie Fundacji Rodzić po LudzkuTematy:
17:00 Pierwsza pomoc dla niemowląt
18:00 Plan porodu
Szczegóły na facebookowym wydarzeniu [klik].


02. grudnia 2015 serdecznie zapraszam Was na Kurs masażu dziecięcego.Na warsztatach dowiecie się czym jest dotyk, o jego wartości i mocy. Poznacie zasady i techniki masażu. Dostaniecie narzędzie, które w Waszych rękach będzie unikalne dla Waszych dzieci, bo jesteście najbardziej kompetentnymi osobami do opieki nad nimi.
Szczegóły na facebookowym wydarzeniu [klik].10. października w kawiarni Cafe MaMa (ul. Wilcza 27b) odbędzie się bezpłatne spotkanie Pozytywnie o Porodzie. Tematem spotkania będzie "Bliskość w porodzie i pierwszy kontakt".
Porozmawiamy o tym jak ważna jest bliskość w czasie porodu i jaki ma wpływ na jego przebieg. Co daje kontakt skóra do skóry, zarówno dziecku jak i mamie i co wtedy kiedy taki kontakt nie jest możliwy. Zapraszam!
Szczegóły na bieżąco na facebookowym wydarzeniu.

Bezpłatne spotkania dla rodziców Mama Wie

W najbliższy weekend
(27-28.09) premiera jesiennych spotkań z cyklu MAMA WIE. Zostało już tylko kilka wolnych miejsc. Chętnych zachęcam do rejestracji na stronie http://mama-wie.pl/. W programie wiele ciekawych wykładów, bezpłatne konsultacje. I oczywiście w każdym miejscu będzie można spotkać Paweł Zawitkowski, ogromnej wiedzy fizjoterapeuta z niezwykłym podejściem do dzieci i rodziców, autor wielu książek i publikacji.

 • Ja osobiście spotkam się z Wami w Zielonce. Tym razem powiem parę słów o masażu dziecięcym, a w przerwach z wielką radością odpowiem na wszelkie Wasze pytania. Zapraszam! • Warsaw Baby SwapMnie – Back to School!


  czyli 14. Bezgotówkowa wymiana ubrań ciążowych i dziecięcych SwapMnie!
  To nie tylko wymiana ubrań to także wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, w tym: warsztaty i gry, konkursy z nagrodami, spotkania ze specjalistami.

  Wspólnie z Izą Sztanderą zapraszamy Was serdecznie na
  warsztaty i prezentacje prowadzone przez nas:

  SOBOTA

  17:30 O wsparciu w porodzie, kto jest dobrym towarzyszem rodzącej (prezentacja)
  Jeśli oczekujesz porodu, dowiesz się kto i dlaczego będzie Twoim dobrym towarzyszem podczas jednego z najważniejszych momentów w życiu. Ocenisz, z kim chcesz być i na jakie wsparcie możesz liczyć.
  Zapraszamy przede wszystkim kobiety oczekujące dziecka, ale także ich mężów, partnerów, osoby, które chcą i zamierzają im towarzyszyć, a także wszystkich, którzy mają wątpliwości, czy sala porodowa, to miejsce dla nich.
  Prowadzące z chęcią odpowiedzą na Wasze pytania i wątpliwości.

  18:00 Słoneczna droga mleczna o karmieniu piersią dla początkujących i zaawansowanych (warsztat)
  Warsztat skupia się na wyjątkowości kobiecego mleka. Florence Williams napisała "Piersi obok mózgu i dwunożności zdecydowały o tym, kim jesteśmy" - my przedstawimy Wam fakty związane z karmieniem piersią, obalimy mity, powiemy, jak dobrze przygotować się do naturalnego karmienia, jak sobie radzić, kiedy jednak pojawiają się kłopoty. Jak wprowadzać nowe pokarmy i w poczuciu spokoju żegnać się z karmieniem piersią.
  Po warsztacie prowadzące chętnie odpowiedzą na Wasze pytania.

  NIEDZIELA
  15:00 Masaż - recepta na dolegliwości ciążowe i połogowe oraz wsparcie rozwoju dziecka. (warsztat)
  Zmysł dotyku jest najbardziej rozwiniętym zmysłem, kiedy przychodzimy na świat. Bez niego trudno o prawidłowy rozwój, a dodatkowo może wpływać na nas kojąco i relaksująco.
  Czy kobieta w ciąży może korzystać z masaży?
  Co daje masaż w porodzie?
  Czy masować się po urodzeniu dziecka? Co z blizną po cięciu cesarskim?
  Czy można masować noworodka?
  Kiedy, jak i dlaczego warto masować?
  Jeśli szukacie odpowiedzi na chociaż jedno z powyższych pytań to, ten warsztat jest właśnie dla Was. Zdobędziecie wiedzę, poznacie kilka technik, a prowadzące z chęcią rozwieją Wasze wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania.

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz